(Фото) Анабела има и сестра Романела - неа до сега никој не ја видел

Анабела Атијас привлече големо внимание со учествата во реалното шоу „Задруга“. За нејзините постапки често во медиумите зборуваше сестрата Аида, која е актерка.

Втората сестра на Анабела, Романела Полутак ретко сте имале можност да ја видите во јавност.

Меѓутоа, таа на својот профил на Инстаграм редовно објавува слики од Анабела и пишува колку ја поддржува.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seki moja volim te bezkrajno i od zemlje do neba. Ti si moj ponos 💕

A post shared by Romanela Polutak (@romanelica) on

„Сестро моја, те сакам бескрајно од земја до небо. Ти си моја гордост“, напиша Романела.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Romanela Polutak (@romanelica) on

Коментари

Популарно