(Видео) Александра Живојиновиќ запеа во живо, сите останаа со подзината уста

Александра Живојиновиќ или поранешна Пријовиќ е една од најпопуларните пејачки во регионот, и тоа не е случајно со оглед на нејзините вокални способности, но и прекрасен изгледа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandra__official) on

Александра во емисијата „Пулс Србија“ отпеа голем хит на воодушевување на своите фанови.

Како изгледаше сето тоа може да погледнете ТУКА.

Коментари

Популарно