(Видео) Милица Павловиќ е сон на секој маж, а не била со момче веќе девет години!

Милица Павловиќ е една од најатрактивните во регионот, па безз сомнеж е сон на секој маж, но тоа што го откри за медиумите, изненади многумина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zveki,slavimo zivot,a ne godine! Love u 🎉🍰🥂🎊🤍🕊

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Пејачката во емисијата „Плус Србија“ откри кои карактеристики мора да ги има нејзиниот партнер, како и дека со маж не била дури девет години.

Видеото од емисијата може да го погледнете ТУКА.

Коментари

Популарно