(Фото) Мажите на апарати! Станија во провокативно издание, задникот едвај го собра во кадар

Поранешната учесничка во реалното шоу „Задруга“, Станија Добројевиќ поради својата витка фигура и совршен изглед е вистински мамец за машката популација. Добројевиќ често ги возбудува своите фанови преку социјалните мрежи со провокативни фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m half living my life between reality and fantasy ☁️💘

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Станија овој пат се сликаше речиси г0ла, а се истакнуваат најчесто нејзините гради и задникот, на кој очигледно никој не може да му одолее. Овој пат направи и сет фотографии во купатило, а на себе имаше само корсет, кој беше премногу затегнат.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fantasy is my escape from reality 🖤

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on

Коментари

Популарно