(Фото) Џенифер Лопез го покажа тоа што мажите најмногу го сакаат

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија која предизвика голем број коментари, па многумина се сложија декаЏенифер најмногу време посветува на вежбите за задникот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back at it and ready for the weekend. ☀️ @NiyamaSol

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Пејачката покажа како може одлично да се изгледа и во петтата деценија од својот живот, па со гордост го покажа затегнатото тело, кое е резултат на напорното вежбање.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

First weekend of summer #VibeCheck ☀️ @Guess 📸 @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

„Никогаш поподготвена за викенд“, напиша Џенифер во описот на фотографијата, која ја објави, по што доби голем број комплименти.

Коментари

Популарно