(Фото) Инстаграм ГОРИ! Сандра Африка си најде мускулест афроамериканец

Аткративната пејачка Сандра Африка објави на својот профил на Инстаграм една фотографија со непознат афроамериканец.

Фановите веднаш се запрашаа дали пејачката има нов избраник, па може слободно да кажеме дека Инстаграм гори од коментари за атрактивната пејачка.

Сепак, други претпоставуваат дека станува збор за слика од снимање на некој спот или некоја емисија. Пејачката најверојатно ќе се огласи во јавност и ќе ја разреши оваа мистерија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 Styling by @bibicaaaa Suit @designbymarijavitez Hair @ipecenica Make up @makeupbyjjavorac

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Коментари

Популарно