(Видео) Лила Филиповска леташе над Скопје

Водителка Лила Филиповска, на социјалните мрежи се пофали дека е лета над Скопје и дека ужива во новото искуство.

Таа на својот профил на Инстаграм сподели две снимки додека пилотот Горан Качев управуваше со леталото, а таа го снимаше градот.

Погледнете го видеото во продолжение:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ајде да летамеее ✈️✈️✈️ . Тенкс @gorankach на оваа авантура ✌️✌️✌️

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Коментари

Популарно