(Фото) Луна играше валкан танц во базенот

Во реалното шоу „Задруга“ во моментов се одржува избор на мис мокра маичка.

„Задругарките“ облекоа костими за капење пред да играат во базенот, а мразот го скрши Луна Ѓогани, која со жешки движења ја разбранува имагинацијата на присутните, особено на нејзиното момче Марко, кој ја гледаше без здив.

Луна избра песна од Бијонсе за танцот во базенот и почна со својата секси игра на телото.

Она што беше невкусно е штои тоа се случи пред очите на нејзиниот татко Гаги Ѓогани. Луна веќе не ни помислува на тоа дека нејзините родители се покрај неа и тотално е опуштена за се’.

Коментари

Популарно