(Фото) Огромниот задник на Кајли Џенер едвај го собра во тренерки!

Кајли Џенер, која неодамна ја надмина својата полусестра Ким Кардашијан во богатство, е фатена во вторникот во Западен Холивуд од страна на фоторепортерите.

Кајли имаше на себе панталони, односно долен дел од тренерки со висок струк и кратка широка јакна, а со оглед на тоа дека носеше само црн топ, кој ги прекриваше само градите, таа го покажа рамниот стомак.

Сепак, тоа што анјверојатно најмногу сакаше да го нагласи и најмногу привлече внимание беше нејзиниот задник, кој во однос на струкот никако не можеше да остане незабележан.

Познато е дека сестрите Кардашијан сакашат женска фигура во облик на песочен часовник, а бидејќи и понатаму е пандемија, Кајли покажа дека е одговорна.

Коментари

Популарно