(Фото) Дара Бубамара ги почести своите фанови

Пејачката Дара Бубамара уште еднаш го покажа своето бујно деколте и градите. Таа во моментов се наоѓа на летовање во Грција, каде што ги минува слободните денови.

Кога ќе се отворат границите, Дара едвај чека да дојде убавото време и песочната плажа, за да може секојдневно да се бања и да ужива.

Но, мажите нешто друго ги привлекува, а тоа се градите на пејачката, која не престана да ги покажува и на социјалните мрежи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍹🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

☀️💛🌟

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Коментари

Популарно