Дарко Лазиќ ја начекал сопругата со друг маж!

Во синоќешната емисија на „Амиџишоу“, еден од гостите кај водителот Огњен Амиџиќ беше Дарко Лазиќ, популарниот пејач, кој зборуваше за својот спот за последната песна која ја објави, а во кој веренчката Марина Гагиќ имала женска улога.

Во спотот Марина беше во кревет со друг маж, а Дарко опиша сега како се чувствувал кога дознал за таа сцена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💤💤💤💤🎤🎤

A post shared by DARKO LAZIĆ (@darkolazicofficial) on

„Јас не сакав да бидам на снимањето и тоа малку ме замараше. Доаѓам на снимање, влегувам во сцена, гледам расфрлани гаќички, чевли… Мене Марина многу ме воодушеви, навистина добро го одглуми тоа, а првпат и беше“, кажа Дарко.

Коментари

Популарно