(Фото) Маја Беровиќ работи под полна пареа: Сè ќе биде гламурозно!

Маја Беровиќ неодамна го прослави 33. роденден, а многумина ја изненадија фотографиите на кои позираше во барби-стил.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Birthday Girl 💝🍭🧁🎂

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Пејачката позираше пред голем број розеви балони, додека во рацете држеше торта во облик на срце, на кое пишуваше „Среќен роденден“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aj......ajd me pogledaj u oci i znaj u njima je sjaj ✨ #INTIME#SOON

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Инаку, Маја во последно време работи под полна пареа, па даде половина милион евра за нов албум, кој до крајот на месецот ќе се појави во продажба.

Пејачката не жалеше пари кога станува збор за соработниците и песните, а плати и за 10 спотови, од кои поголем дел беа направени на егзотични дестинации.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A ja plava uvek plava, oko mene vukovi i lava..........🙊 @huaweimobilers #Huawei #huaweip40pro

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Коментари

Популарно