(Фото) Ќе ви зоврие крвта - ќерката на српскиот пејач се...

Ќерката на српскиот фолк пејачот Милан Топалковиќ- Топалко непрестанато е во центарот на вниманието во јавноста. Овој пат Хелена ги запали фановите кои ја следат на Инстаграм откако сподели нова фотографија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Имено таа позираше на базен со наргиле покрај себе, а нејзиното бујно деколте беше во прв план, по што предизвика лавина на коментари особено од машката популација.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#summertime 🏡

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Коментари

Популарно