(Фото) Анастасија во „жешко“ издание ги засени сите во клуб!

Анастасија Ражњатовиќ замина на одмор во Будва, на црногорското приморје, каде што ужива во убавото време, бањањето и доброто друштво.

Таа постојано објавува фотографии на социјалните мрежи, но последното стори ги изненади нејзините фанови.

Погледнете како изгледаше во жешкото издание.

Анастасија објави слика на која таа и пејачката Ангелина биле уште деца, па ги изненади фановите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No restraint 🌤

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Close up

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Коментари

Популарно