(Видео) Сара од Вуковар го „затресе“ задникот, а познат рапер падна во – транс!

Сара Сејферт ги збудале фановите во регионот со мешањето на задникот, а сега на ред стигна и познатиот рапер Шон Пол.

Раперот и реге музичар Шон Пол со потекло од Јамајка објави видео снимка на ссвојот профил во кое Сара од Вуковар игра на негова песна.

Сара се пофали дека познатиот ммузичар ја споделил токму таа нејзина снимка, а безброј фанови останаа без здив.

Младата танчерка стана позната на пошироката јавност во регионот во 2017 година кога учествуваше на една хрватска емисија, а сега се пофали и на Фејсбук со својот успех.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

RRR!! SHE NAH PLAY!! @sarah_seifert_official 🔥🔥🔥 SONG - TRUMPETS WID @saknoel 🎺 RRR!!

A post shared by SEAN PAUL (@duttypaul) on

Коментари

Популарно