(Фото) Уште една славна личност покажа како изгледа без 40 килограми вишок

Адел можеби ја воодушеви јавноста со нејзиниот нов изглед, но мора да и се оддаде заслуженото и на Кели Озборн, која изгуби дури 40 килограми.

Покрај тоа што е позната актерка и презентерка, 35-годишната Кели е и ќерка на Ози и Шенон Озборн. Имено, таа се пофали дека изгубила тежина на Инстаграм, а на еден коментатор откри дека изгубила дури 40 килограми!

Кели во минатото водеше бројни диети, по што килограмите повторно и се враќаа, но овој пат навистина успеа во намерата трајно да изгуби тежина.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Today I’m feeling #Gucci 💜❤️

A post shared by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Коментари

Популарно