(Фото) Шакира се стегна во секси танга-бикини

Колумбиската пејачка Шакира, на „Инстаграм“ објави фотка од плажа во виолетово танга-бикини со реси и се пофали дека самата го креирала.

„Јас го дизајнирав овој костим за капење, а ми го изработи мојот пријател Бего. Секое лето имам потреба да создадам нов”, напиша таа.

Сликата за неколку часа доби преку 4,5 милиони лајкови, а фановите ја пофалија Шакира дека изгледа како 20-годишна девојка. 

Коментари

Популарно