(Видео) Манекенката без срам го тргна пешкирот и позираше го*а во базен

26-годишната манекенка Деми Роуз ужива на Ибица, а фановите ги почести со врели фотографии и снимки. Како што се пофали, таа е во рајот на земјата.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Heaven on Earth✨ @lolo_creativ

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Позираше гола, а интимните делови ги покри со пешкир, така што е јасно оти под него нема долна облека. Нејзините 14 милиони фанови беа воодушевени од глетката, а многумина и коментираа на објавите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sweeter than 🍯 @prettylittlething

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on

Коментари

Популарно