(Фото+18) Бујната манекенка објави снимка на која е целосно го*а

Познатата британска манекенка Деми не се двоуми да покаже „малку кожа“, односно гради и задник кои „не излегуваат од бикини“, но сега отиде чекор подалеку.

Прво објави голи фотографии на кои позира топлес, а бујните гради ги покрива со дланката, а за крај постави и видео на кое е целосно гола во базен и ужива во убавата глетка.

Се надеваме ќе уживате и вие.

Коментари

Популарно