ФОТО: Ванда повторно речиси го*а

Нема ден а Ванда Нара да не се „покаже“ на Инстаграм во провокативно издание.

Странските медиуми веќе беа преполни од фотографии од Ванда додека беше на одмор на Ибица, а сега таа објави уште една разголена фотографија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I b i z a 🇪🇸

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Имено Ванда позира на јахта во црно танга бикини, а коментари и лајкови само се редеа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

quiéreme mientras se pueda , que la vida es pasajera ...

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Коментари

Популарно