(Фото) Новата девојка на Бред Пит објави фотографија без градник

На новата девојка на Бред Пит, германската манекенка Никол Потуралски и расте популарноста, а сѐ поголем е бројот на следбеници кои ги почести со фотографија на која не носи градник.

Но за фотографијата да не биде премногу провокативна, околу себе облече сако.

-Сѐ е во главата, порача 27-годишната бринета која минатиот викенд го помина со актерот во дворецот Миравал на југот од Франција.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Its all about your Mindset 🤍

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Коментари

Популарно