(Фото) Водителката на Ѕвездите на гранд во фустанче ги покажа бујните гради!

Атрактивната водителка Сања Кужет се појави на сцената на Ѕвездите на Гранд, а нејзиниот изглед на сите им се допадна. Водителкат аоблече фустан и ги нагласи своите облини.

Кужет блескаше во провокативен фустан, а во центар на внимание беа нејзините бујни гради, кои не ги крие од очите на јавноста.

Погледнете во продолжение како изгледаше водителката.

Коментари

Популарно