(Фото) Како да застана времето: Емина Јаховиќ се појави во леопард фустан!

Пејачката Емина Јаховиќ позираше во минијатурен леопард фустан и притоа ја откри својата заводлива фигура, но покажа и дека за неа како времето да запрело.

Емина има 38 години, а изгледа како да има 20. Таа покажа и каков скапоцен накит носи. На неа се беше од злато, од часовник, ланче до обетки.

Нејзините фанови коментираа дека е преубава и дека одлично изгледа. Вие погледнете во продолжение и проценете сами дали ви се допаѓа.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...⏳#yaeminabeauty #yourlifeisyourstage

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Коментари

Популарно