(Фото) Сандра Африка со еден детал на новиот спот ја крена цела јавност!

Сандра Африка објави нова песна „Лошо, лошо“ за која беше направен и спот, а која ќе ја претстави во емисијата на Амиџи шоу.

Спотот пристигнува пред самиот крај на летото, па снимен е во летен амбиент, а Сандра како и секогаш ги покажа своите атрибути, по кои е позната.

За потребите на спотот промени неколку комбинации, па додека во бикини има чизми, а потоа следат и кадри од кошаркарскиот терен каде што ги запали сите.

Сепак, на патиките и чорапите пишува нешто против вирусот кој предизвика хаос во светот и тоа предизвика голем број реакции во јавноста. Погледнете во продолжение како изгледаше тоа:

Коментари

Популарно