Теодора го покажа ценовникот: Заработила 50.000 евра, а не пееше никаде!

Додека преку социјалните мрежи и во телевизиските емисии се жали дека и е тешко без настапи и дека и требаат пари, Теодора Џехверовиќ има приходи од друга страна.

Пејачката во текот на последните шест месеци, од почетокот на вирусот, заработувала преку релками на својот профил на Инстаграм.

Поранешната учесничка во Задруга неодамна по вторпат беше нападната од јавноста затоа што почна ада настапува по клубови во Србија.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sun kissed ☀️ 📷 @shootwithkitty 👙 @nobakoshop

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Сепак, Теодора и без настапите заработувала добри пари, а српските медиуми пишуваат каков е ценовникот на услуги на пејачката.

„Рекламите ги наплатуваме. За да објавиме производ кој ќе го избереме на стори е 500 евра. Да се објави на профилот, односно на ѕид цената е 700 евра“, откриваат тие.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cocktail night 🍸

A post shared by ᏆᎬᎾᎠᎾᏒᎪ (@teodoradzehverovic) on

Коментари

Популарно