(Фото) Катарина Грујиќ сјае во ново светло!

Катарина Грујиќ веќе подолго време криеше од јавноста дека има ново момче, иако неодамна се шпекулираше дека е во врска со фудбалер на Црвена Звезда, Марко Гобљеиќ.

Катарина сега по првпат покажа дека е со него во врска, и тоа така што јавно му го честиташе роденденот преку Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Srećan rodjendan bejb ❤️🤍 @gobeljamg7 🥳

A post shared by Katarina Grujić (@katarinagrujic.doll) on

Коментари

Популарно