(Фото) Николина Пишек ги сервираше градите!

Николина Пишек ја воодушеви јавноста со нејзината најнова фотографија на Инстаграм. Атрактивнат водителка се соблече и се фотографираше без градник.

„Заминувам каде што ме носи креативноста“, напиша во описот на објавата која за помалку од еден час доби голем број лајкови и комплименти.

Во продолжение погледнете како изгледа водителката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I go wherever my creativity takes me. Coming soon.

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Коментари

Популарно