Шеснаесет годишно момче од Струмица силувало друго помало дете!

Жена од струмичко село вчера пријавила дека 16-годишник од истото село извршил обљуба врз нејзиниот малолетен син.

Од МВР велат дека се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коментари

Популарно