Едно лице загина, три се повредени во сообраќајка

Загина едно лице, а три се повредени, откако возило со скопски регистарски таблички се преврте на автопатот Неготино – Демир Капија.

Портпаролот на СВР Велес, го потврди случајот за МИА, но засега не можеше да даде повеќе детали.

Коментари

Популарно