(Фото) Сека Алексиќ се трансформираше и повеќе не личи на себе!

Пејачката Сека Алексиќ е позната по нејзините чести трансформации, па овој пат се реши за необична промена.

Иако во последно време често имавме можност да ја видиме со црна коса, таа ги изненади фановите со објавата на социјалните мрежи каде што се појави со посветла варијанта на коса.

Во продолжение може да погледнете како изгледа сега и како изгледаше претходно пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uvek se smej! ❤️

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Коментари

Популарно