(Фото) Сандра Африка ѝ врати на Луна Џогани: Мажите „откачија со умот“ поради оваа слика!

Атрактивната пејачка Сандра Африка и понатаму е главна тема на социјалните мрежи, поради нејзината реклама за една обложувалница, кја неодамна се појави во јавност и стана омилена кај машката популација.

За само 35 секунди тие успеаа да ги поместат границите, а голема заслуга ѝ се доделува токму на Сандра, која дополнително ја „зачини“ рекламата.

А сега Сандра имаше уште едно изненадување за своите фанови на Инстаграм, но и обложувалниците, односно таа и компанијата ќе доделат по 1.000 динари на секој клиент.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧡

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

Погледнете во продолжение како изгледаше фотографијата од Сандра Африка од рекламата.

Коментари

Популарно