Британец имал интимен однос со своите кокошки во подрумот додека неговата сопруга снимала

Жена снимала додека нејзиниот сопруг имал секс со кокошки во подрумот на нивната куќа во Велика Британија, беше речено во судската постапка која ги остави сите во шок.

Ужасното видео во кое Рехан Беиг (37) ги злоставува птиците, кои биле нивни миленици, е зачувано под името „семејно видео“, а го снимила неговата сопруга Халима, пренесува „Дејли меил“.

Двојката имала монтирана „GoPro“ камера во подрумот на нивната куќа, која ги снимала нивните перверзни постапки.

Во судот било кажано дека Халима му се придружила на нејзиниот сопруг на снимките и дека во еден момент тој наизменично имал сексуални односи со сопругата и кокошките. Животните починале по овој чин.

Бејг е осуден на три години затвор, а судијата што ја донесе пресудата рече дека неговото однесување е „изопачено и первезно“.

Халима призна дека знаела за болните постапки на нејзиниот сопруг, но била поштедена од затвор затоа што има докази дека претрпела семејно насилство.

Коментари

Популарно