Елена Векевска: "Секој си ја протолкува сликата на свој начин"

Македонската фолк-пејачка јавно призна дека се разведува од својот сопругот, а за естрадниот магазин „Бекстејџ“ откри дека разводот е во тек.

„Разводот стана долг и досаден, што и како е и самата не знам“, кажа Велевска и продолжи да зборува за шпекулациите и невистините кои се пишуваат за неа во медиумите, но и како реагира на истите.

Таа за фотографијата со кошаркарот Перо Антиќ, која ја објави на социјалните мрежи кажа дека секој ја протолкувал како што сака и дека нема да одговара на шпекулациите поврзани со истата.

„Не е вистина за врската со Перо. Само што се запознавме и секој си ја протолкува фотографијата на свој начин. Веќе сум имуна на ваквите шпекулации, кажа Елена за „Бекстејџ“.

Коментари

Популарно