(Видео) Џенифер Лопез го покажа совршеното тело во црвен костим за капење

Позната како голема професионалка во шоубизнисот, 51-годишната Џенифер Лопез со денови внимателно се подготвувала за својот новогодишен настап на тајмс Сквер и ги надминала и своите очекувања.

Неколку дена подоцна, на Инстаграм сподели дека е на заслужен одмор во тропски краишта.

Својата препознатлива фигура која меѓу другото се должи на секојдневните тренинзи овој пат ја истакнала цво црвен модел бикини и ефектна наметка Версаче.

Џеј Ло прошета по песочните плажи, а во опис на видеото објавено на Инстаграм ставила хаштази медитација и афирмација.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Коментари

Популарно