(Фото) Качена на скутер Георгина ги возбуди своите фанови

Свршеницата на Роналдо, Георгина Родригез уште еднаш ги возбуди фановите на социјалните мрежи.Оваа фотографија на Георгина собра повеќе од два милиони лајкови и илјадници коментари.

Георгина возеше скутер на вода на одморот во Дубаи, а притоа го покажа нејзиниот задник во бикини, поради што доби голем број комплименти.

Коментари

Популарно