(Фото) Нивес во задоцнето провокативно новогодишно издание

Хрватската старлета, пејачка, и актерка  Нивес Целзиус се  почесто знае како да ги „запали“ своите  следбеници на Инстаграм, со провокативни фотографии.

Нивес позираше покрај елката, облечена во комбилизон со деколте до папокот, а во рацете држеше балон кој беше голм колку и нејзините гради.

„Задоцнето новогодишно расположение...“ нашпиша Нивес.

Коментари

Популарно