(Фото) Салма Хајек им се заблагодари на обожавателите со провокативна фотографија

Селма Хајек (54) им се заблагодари на своите следбеници на Инстаграм со сет фотографии кои ги воодушевија. Зошто?

Затоа што со нив славната актерка ги прослави своите 17 милиони следбеници на Инстаграм, а воедно покажа дека е силна и… секси!

За оваа пригода, актерката позира во зелен лелеав фустан, кој совршено го истакна нејзиното бујно деколте.

Коментари

Популарно