(Фото) „Кралицата на облините“ позираше во најмалото бикини досега

Британската манекенка Деми Роуз повторно го „запали“ Инстаграм, но и ги „препоти“ сите што ја следат на оваа социјална мрежа.

„Врзи се - полетуваме! - можеби може да се искористи за оваа намена, имајќи предвид дека последната фотографија на моделот со најголеми природни гради привлече големо внимание.

Се чини дека таа одмара на остров, а позираше на луксузна јахта. И тоа не е само обично позирање, туку позирање и „предизвикување“ во најмало можно бикини, од кое може да се види само мал триаголник ...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Коментари

Популарно