(Фото) Антониа Гиговска во проѕирна чипкана ноќница за Валентајн

Македонската пејачка Антониа Гиговска и нејзиното момче, фронтменот на Либеро бенд, Иван Јованов Денот на вљубените го прославија во Белград.

Антонија сподели дел од славењето, додека Иван објави видеа со подарокот за неа, црвени торта и балон во облик на срце.

Младата пејачка одлучи да ги почести своите фанови со провокативна фотографија на која позира во проѕирна чипкана ноќница.

Антониа откако ослабе 20 килограми не престанува да се фотографира разголена.

Коментари

Популарно