ВИДЕО: Хали Бери танцуваше топлес на балконот

Очигледно актерката Хали Бери е презадоволна со својот изглед, а тоа не го крие од јавноста.

Холивудската актерка Хали Бери (54) често позира во разголени изданија, а овој викенд на својата тераса со своето ново момче Ван Хант повторно го направила тоа.

„Со тебе е поедноставно“, напишала Хали во описот на видеото на кое што топлес танцува со своето момче.

На интернет веднаш почнале да се нижат коментарите во кои што обожавателите ја прашуваат како го снимила ова видео, но актерката не се огласила на таа тема.

Некои од луѓето велат дека е можно нејзината ќерка Нала (12) да ги снимила Хали и нејзиното момче или пак можеби тоа бил нејзиниот син.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Коментари

Популарно