(Фото) Ријана "како од мајка роденa" на терасата од луксузната вила - обожавателите воодушевени

Убавицата од Барбадос, познатата Ријана, која често ја гледаме без шминка, ги почести 91 милион нејзини обожаватели н Инстаграм со слика во која позира топлес.

Од својата колекција носи само раскошен накит и долна облека, а со раката ги покри голите гради. За само тринаесет часа, таа собра осум и пол милиони лајкови, а позираше на терасата на луксузна вила.

Ријана веќе долго време не сме ја виделе во вакво издание, па не е ни чудо што создаде хаос на Инстаграм објавувајќи ја оваа слика.

Во коментарите, воодушевените обожавателите  и пишуваа дека  „се вратила за да го сруши интернет“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Коментари

Популарно