(Видео) Маријана во досега невидено издание

Марјана Станојковска со години важи за една од најзгодините и атрактивни ТВ водителки, а често ја препознаваат и како „лото“ девојка која секогаш е средена и дотерана од глава до пети.

Неа често може да ја видиме како танцува или позира за некоја реклама, но овојпат таа објави видео во досега невидено издание.

Марјана на својот „Инстаграм“ објави видео на кое удира во боксерска вреќа и покажа како изгледа кога е „дива“.

Коментари

Популарно