(Фото) Станија во долна облека се тркалаше меѓу плишани играчки

За Денот на вљубените, Станија Добројевиќ ги почести обожавателите со жешкото, „љубовно“ издание во долна облека од црвена тантела.

Не остана многу скриено, бидејќи беше во танга гаќички, а позираше во скоро сите пози и беше фотографирана од скоро сите агли.

Таа се тркалаше меѓу балони,мечиња и црвени плишани  срциња и на тој начин подготви сочно задоволство за сите што ја следеа.

Се чини  дека нејзините гради никогаш не биле поголеми, а позите во кои ја фатил камерата никогаш не биле пожешки ...

Коментари

Популарно