(Фото) Супермоделот на Викторија Сикрет го запали интернетот

Супермоделот на Викторија Сикрет, Сара Сампајо објави провокативна фотографија на Фејсбук и веднаш ја разбуди имагинацијата кај мажите.

На фотографијата таа носи црвени гаќи, но со отворено срце на задникот. Инаку ова е невообичаено за Сампајо, со оглед на тоа што иако често објавува фотографии на социјалните мрежи, ретко кои од тие се провокативни.

-Валентајн е зад аголот? Дали имате некакви планови?, праша убавата Португалка.

Коментари

Популарно