(Фото) Згодна и со тетоважи по целото тело го држи Ернандез во топ форма

Левиот бек на Милан, Тео Ернандез, одигра уште еден одличен натпревар за Милан, овој пат во Лигата на Европа, а за неговата супер форма најзаслужна е неговата девојка Зои Кристофоли.

Французинот постојано говори дека токму таа е најзаслужна за добрите партии кои ги покажува на зелениот терен, а евидентно е дека се среќни заедно.

Таа е позната на Инстаграм, сега стана манекенка, а по врската со Хернандез почнаа да ја покануваат на спортски шоуа!

Сите зборуваат за Зои, бидејќи нејзиниот изглед е исклучително карактеристичен.

Таа е позната по огромниот број тетоважи што ги има на скоро сите делови од нејзиното тело, а љубовта кон тетоважите ја дели и нејзиниот избраник.

Коментари

Популарно