(Фото) Ванда Икарди „ги истури“ градите после напорен тренинг

Сопругата на капитенот на Интер Ванда Икарди постојано провоцира на Инстаграм. Имено таа објави провокативни фотографии и видео истакнувајќи ги своите атрибути во прв план.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Таа после вежбање направи селфи во огледало а градите кипат од сите страни, а потоа следеше уште една објава,но овојпат кадар одблизу кон бујните гради.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Коментари

Популарно