(Видео) Памела Андерсон во живо од кревет со сопругот

Холивудската sвезда Памела Андерсон неодамна го изненади светот објавувајќи дека се омажила за телохранителот за време на карантинот.

Нејзиниот шести сопруг предизвика шок кај сите кои ја следат, а многу гледачи ја нарекоа најлоша откако го гледаа интервјуто на Памела од креветот.

Памела и Ден се вклучија во шоуто „Loose Women“ на британската телевизија, додека тие сè уште беа во кревет.

Коментари

Популарно