(Видео) Албанска пејачка и Станија во ист фустан - Кој кого копира?

Кевин Ктела, албанска пејачка, се појави на националната телевизија во црвен фустан, кој повеќе откриваше отколку што покриваше. Со ист фустанот се појави и српската старлета Станија Добројевиќ со кој се појави пред четири години .

Тогаш многумина се прашуваа дали Станија носи гаќички, па во еден момент ѕирна црвена танга, додека тие воопшто не беа видени кај Кавин.

Пејачката покажа сè со секси танц, а имаше и коментари дека неодоливо наликува на старлета , дури и дека целосно ја ископирала.  И двете го одбраа истиот фустан за настап во 2017 година, па кој кого копирал не се знае.

Коментари

Популарно