(Фото) Мелита позираше пред лифт, па го крена фустанот

Поранешната водителка Мелита не престанува да го преплавува „Инстаграм“ со провокативни фотографии.

Овојпат поранешната водителка позираше пред лифт. Скоцкана и дотерана како секогаш таа правеше различни пози , а во еден од нив п го крена фустанот  со двете раце и ги покажа витките нозе.

Нешто подоцна објави и црно- бела фотографиоја од кревет , па напиша „Чувај ја кога е тука“, по што следеа еден куп лајкови и коментари.

Коментари

Популарно