(Фото) Кристина Димитриевска се потеше во теретана

Манекенката Кристина Димитриевска се пофали дека напорните тренинзи и се исплатат.

Таа објави кратко видео на кое покажа дека вежба и се поти во теретана, а кратко потоа го покажа и резултатот.

По завршување на тренингот таа ја крена едната нога и позираше во огледало, а до израз дојде и совршениот задник.

Коментари

Популарно